Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ New York, onu New York yapanlara teslim: Ethan James Green
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

genel yayın yönetmeni

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / müzik
cem@bantmag.com

yazı işleri

Leyla Aksu
leyla@bantmag.com 
Cansu Çubukçu
cansu.cubukcu@hotmail.com
Merve Coşkun 
coskunmerve892@gmail.com

- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Merve Coşkun, Mert Tugen, Rajab Eryiğit, Vardal Su Caniş, Murat Meriç, Gizem Gündüz, Emek Tekeli, Ekrem Buğra Büte, İlayda Tenim,
Berkay Dağlar, Merve Vural, Asuman Tanyaş, Berat Pekmezci, Günseli Sepici, Gizem Winter, Burak Dak, Furkan Nuka Birgün,
Ethem Onur Bilgiç, Barış Şehri, Emre Eminoğlu, Selçuk Ören, Yiğit Atılgan

- - - - - - - - - - - - - - - - -

kapak görseli

Rajab Eryiğit

                                             
    
SONRAKİ New York, onu New York yapanlara teslim: Ethan James Green
Bu yazıyı paylaş