Bant Mag.

Bu yazıyı paylaş
İçerik

Bant Mag.

SONRAKİ Merhaba, nasılsın?
yayın imtiyaz sahipleri
ve etkinlik direktörleri

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri müdürleri

J. Hakan Dedeoğlu
jhd@bantmag.com

Ekin Sanaç
ekin@bantmag.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

kreatif direktör

Aylin Güngör
aylin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

editörler

Ekin Sanaç / müzik
ekin@bantmag.com
Doruk Yurdesin
doruk@bantmag.com
Sadi Güran / illüstrasyon
sadi@bantmag.com 
Melikşah Altuntaş / sinema
meliksah@bantmag.com
Yetkin Nural / vs
yetkin@bantmag.com
Cem Kayıran / web
cem@bantmag.com
Alex Mazonowicz / ingilizce
alex@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

yazı işleri

Altay Aydemir
altay@bantmag.com
Seçil Kalenderoğlu
secil@bantmag.com
Emre Berberoğlu
emre@bantmag.com 
Aycan Taşyürek
aycan@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

reklam ve pazarlama

Yetkin Nural
yetkin@bantmag.com
- - - - - - - - - - - - - - - - -

katılımcılar

Ada Tuncer, Asuman Tanyaş, Aykut Aydoğdu, Ayşen Arıkazan, Baysan Yüksel, Berkay Dağlar, Bora Başkan, Burak Beceren, Burak Dak, Can Çetinkaya, Duygu Topçu, Dünya Atay, Ege Yorulmaz, Ethem Onur Bilgiç, Ezgi Beyazıt, Furkan Birgün, Gazme Hızlı, Gülin Ekinci, Leyla Aksu, Meltem Şahin, Mert Tugen, Naz Tansel, Ozan Aktuna, Özgü Aydar, Özgür Erman, Pelin Turgut, Saydan Akşit, Ümit Kurt, Vardal Caniş, Yağız Yılmaz
- - - - - - - - - - - - - - - - -

bant mag. mekan

Moda Mektebi Sokak. No:26/A Moda, Kadıköy, İstanbul - 0216 418 28 82

                                             
     
 
SONRAKİ Merhaba, nasılsın?
Bu yazıyı paylaş